Tarjáni Antal fotósorozatán az 1975-ös Balekbálba nyerhetünk bepillantást. A képeken azt is felidézhetjük, milyen volt a Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központ az átalakítás előtt.
Kép típusa
Fotó/Mozgókép készítője
Kép/Mozgókép beküldője
Kép keletkezési ideje
1976
Szerző
1976
Hozzászólások
| 2019. február 2. 11:46
Nem kétlem, hogy a fotó 1976-ban készült, de abban az évben én magam voltam a Díszbalek, aki a rektor feleségével eljárta a nyitótáncot.
Az első képen a szalagos Díszbalek nem én vagyok. Lehet, hogy tévedek, vagy az az úriember nem a Díszbalek.
Az erkély jobb szélén, viszont ott áll Orbán Juli, az Egyetem akkkori kultúrosa.
A bejegyzés linkje: https://2013-2024.sopronanno.hu/bejegyzes/balekbal-1975-ben
A bejegyzés létrehozása: 2014. január 26.





Én inkább úgy fogalmaznék az első átalakítás után ( ami nem volt egy túl jól sikerült akció), és a második átalakítás előtt (ami visszahozott egy kicsit az....)